Služby

Odborné poradenství

Odborné poradenství

Pomůžeme s výběrem, pro vás, nejvhodnějších brýlí. Při výběru brýlových obrub a brýlových čoček jsme schopni vám nabídnout celou škálu výrobků lišících se cenou i kvalitou. Můžete u nás získat brýle hrazené zdravotní pojišťovnou (máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami), brýle v nižších cenových relacích, ale i brýle, jejichž cena prozrazuje vysokou kvalitu a užitnou hodnotu. V našem sortimentu nechybějí módní plastové obruby v pestrých barvách, stále populární brýle bez obruby (vrtané), brýlové obruby titanové, z nerez oceli a z bezniklových slitin (vhodné pro alergiky).

Opravy a údržba brýlí

Opravy a údržba brýlí

Jsme nezávislí, pracujeme sami a rychle - drtivá většina optik zadává výrobcům skel i zábrus do vybraných obrub, čímž se výrazně protahuje dodací lhůta zakázek; my skla pouze objednáme, ihned zabrousíme a bezodkladně informujeme klienta o zhotovení a možnosti převzetí zakázky pomocí SMS.

Samozřejmností je provádění oprav brýlí (výměna sedel, zajištění náhradních dílů k námi prodávaným obrubám nebo letování), jejich úprav (přizpůsobení nebo vyrovnání brýlí) a také údržba (např. čištění ultrazvukem).

Široký sortiment brýlí a doplňků

Široký sortiment brýlí a doplňků

Brýlové obruby nejnovějších módních trendů, zhotovení brýlí včetně brýlí na lékařský předpis, příslušenství ke kontaktním čočkám, sluneční brýle, záruční i pozáruční servis brýlových obrub, doplňky (pouzdra,čistící prostředky, šňůrky), výběr brýlí pomocí prezentačního systému CASIOPEA, sportovní dioptrické brýle, čištění brýlí ultrazvukem, srovnání a úprava brýlových obrub, výměna šroubků, matiček, sedel, stranic a obvodových silonů.

Přijímáme platební karty

Přijímáme platební karty

Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, American Express Card. Dále lze u nás využít platby v rámci zaměstnaneckých benefitů

SODEXO, Benefit-Plus či proplacení formou faktury.

Kontaktní formulář

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte nás kontaktovat