Časté dotazy

My jsme akční stále. Naše ceny jsou po celou dobu existence natolik skvělé , že není třeba zákazníky zatěžovat nepřehledností  tzv.akčních slev. Naše ceny jsou vždy jasné, přehledné a hlavně bezkonkurenčně nízké...a pokud už nějakou tu akci pro vás máme, vycházíme opravdu z našich stálých a pevných cen.

Stálou 10-ti % slevu máme pro pojištěnce RBP nebo ZPMVČR.

Ano, přijímáme platební karty Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

Klienti u nás mohou využít i platbu v rámci zaměstnaneckých benefitů Sodexo - Fokus Pass,Vital Pass,Dárkový Pass,Bonus Pass, Flexi Pass

Flexi Pass CARD a Benefit-plus......zároveň lze proplacení formou faktury.

                               

Samozřejmě. Provádíme čištění brýlí ultrazvukem, srovnání a úpravu brýlových obrub, výměnu šroubků, matiček, sedel, stranic a obvodových silonů.

Navíc nevadí, že jste brýle nekoupili u nás. No dobře. Trochu nás to mrzí, ale věříme, že nákoupíte brýle příště  u nás.

Budeme moc rádi.

Casiopea je unikátní technologie, která vám umožní zhodnotit brýle, i když v nich nebudou vaše čočky. Pokud máte silnější dioptrie, dokážete ocenit krásu vybíraných obrub takřka poslepu. Více jsme se o tom rozepsali v našem článku.

Navštivte nás a přesvědčíte se na vlastní oči. Víme, že výběru brýlových obrub je třeba dát patřičný prostor a proto nabízíme také možnost objednat se na přesný čas, kdy se přímo vám bude věnovat jeden z našich kolegů.  Celé jedno patro naší prodejny bude k dispozici jen vám. Jste totiž náš VIP.

Nenašli jste odpověď?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi na Váš dotaz odpovíme.